Totem Tabela

Totem Tabelalar, genellikle alışveriş merkezlerinde veya benzin ön avlularında görülen ve iş yerleri, ofis kompleksleri, ticaret siteleri ve perakende parkları için popüler hale gelen uzun sütun yapılarıdır. Fiziksel büyüklükleri ve çift taraflı yapıları geniş bir alandan ilgi görmektedir. Sadece bireysel şirket tanımlaması için ideal değil, aynı zamanda bir dizi panel ile belirli bir sitede mevcut olan cazibe merkezlerinin ve tesislerin görsel bir rehberini verebilir, diğerleri ise bir yol bulma programının parçası olarak idealdir.

Genellikle bir şirket logosu veya marka imajı taşıyan bir üst ana panelden oluşan alt paneller, elektronik saatlerin ve sıcaklık göstergelerinin yaygın olduğu ekranların bir karışımı olabilir, ayrıca katı tanımlayıcı panellerin veya içten aydınlatmalı işaret kutularının kombinasyonları olabilir. Bir varyasyon, doğrudan üstüne yerleştirilmiş çift taraflı bir işarete sahip tek bir büyük direktir.

Daha büyük sistemler, metnin yanı sıra tam renkli grafikleri de gösterebilen bir elektronik ekran paneli taşıyabilir. En yeni sistemler, sokaktaki büyük ekranların esnekliğini çok ince bir form faktöründe sunan dış mekan LCD ekranlarını içerebilir.

Bugün bir totem, otomobil bayileri, galeriler, otomobil onarımları veya egzoz ve lastik satıcıları için değerli bir tabela sistemidir; Aslında, yoğun bir yolda bir otoparkı veya geniş bir cephesi olan hemen hemen her perakendeci bir totem işareti kullanmayı düşünmelidir.

İç mekanlarda, alışveriş merkezlerinde, özellikle de katma yüksekliklerinin geçen ticareti çekebileceği veya insanları farklı mağazalara yönlendirebileceği yürüme yolu kiosklarında daha küçük versiyonlar görülebilir.

Malzemeler paslanmaz çelikten, toz boyalı çelikten, alüminyumdan ve hatta ahşaptan değişebilir. En son tasarımlar, özel tasarımlara ve şekillere uyacak şekilde üretilmiş, katlanmış metal panellerle tamamen sarılmış olarak hiçbir destek direği göstermez.

Özen Reklam Aydın ekibiyle yapacağınız ücretsiz bir ilk danışma, yalnızca teknik beceri ve işçilik konusunda ön planda olan bir şirketi değil, aynı zamanda müşteri desteğine olan bağlılığımızla birleştiğinde, muhtemelen bugün endüstride mevcut olan en iyi hizmeti sunan bir şirketi ortaya çıkaracaktır.

Resim
X